21 Ekim 2020
Ana Sayfa Yerel Havalimanında 200 gönüllü maske denetimi yapacak

Havalimanında 200 gönüllü maske denetimi yapacak

Sheretmetyevo Havalimanı’nda maske rejimine uyma konusunda, daha katı tedbirler alındığı  açıklandı. Havalimanında 200 gönüllü maske denetimi yapacak.

Moskova Ulaştırma Departmanlığı Basın Servisinin bildirdiğine göre, Moskova Oblastı Valisi Andrey Vorobyov, Sheretmetyevo havalimanında maske rejimine uyma konusunda, kuralların  daha katı bir hale geldiğini açıkladı.

Moskova Bölgesi Vali Yardımcısı Igor Treskov “ Yolcular çoğu maske takıyor. Ancak, ne yazık ki hepsi takmıyor. Maske genellikle bazı yolcuların ceplerinde veya çenelerinde oluyor. İstisnasız tüm yolcuların maske takması gerekir. Maske kuralını desteklemek adına, 200 gönüllü, Sheremetyevo havalimanında bulunacak.”  açıklamasını yaptı. .

Vali yardımcısı, gönüllülerin, her gün yolculara varış ve ayrılış bölgelerindeki maske rejimini sıkı bir şekilde gözlemleyeceklerini ve takmayanları ise uyarıda bulunacaklarını  belirtti.

EN ÇOK OKUNANLAR

Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları, Moskova’da Lavrov ile görüştü

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ve Ermenistan Dışişleri Bakanı Zohrab Mnatsakanyan ile Moskova'da Dağlık Krabağ konusunu ayrı ayrı...

Putin’den küresel ekonomi uyarısı: Yeni ağır sorunlar gelebilir

Rusya Devlet Başkanı Putin, küresel ekonomi uyarısı yaparak "Yeni ağır sorunlarla gelebilir" açıklamasını yaptı. Putin " Vatandaşların işlerini ve gelirlerini koruyabilmemiz önemlidir"...

Rusya’da Su-34 uçağı düştü

Habarovsk Bölgesi'nde eğitim uçuşu sırasında Su-34 savaş uçağı düştü.Rusya'nın Doğu Askeri Bölgesi basın servisinin bildirdiğine göre, Habarovsk Bölgesi'nde planlanan bir...

Dağıstanlı Khabib, şampiyon Gaethje ile kozlarını paylaşacak

Dağıstanlı Khabib’in Amerikalı rakibi şampiyon Justin Gaethji  kozlarını paylaşacak.  UFC 254’ün ana maçı, Moskova saati ile 24 Ekim’de saat 23:00’te başlayacak.