spot_img
12.6 C
Moskova
spot_img
Ana SayfaYerelRuslar, ideal tatil için ne gerektiğini sıraladı

Ruslar, ideal tatil için ne gerektiğini sıraladı

Rusya’da faaliyet gösteren çevrimiçi seyahat servisi Tutu.ru tarafından düzenlenen ankete katılan Rus turistler, ideal tatil için gerekenleri sıraladı.

İki binden fazla tatilci ile yapılan anketlere göre, en ideal tatil için en önemli faktörün yeterli maddi durum olduğu belirlenirken, katılımcıların yüzde 23’ü ise ideal tatilin her şeyin birinci sınıf olması halinde oluştuğunu belirtti.

Diğer popüler cevap ise temiz bir deniz, güneş ve kumsal olurken, turistlerin yüzde 18’i için bu kriterler ideal tatil olarak adlandırılıyor.

Aynı sayıda gezginin uygun bir tatil arkadaşının ideal tatil imkânı sağladığını vurguladığı anketlerde, Rusların yüzde 11’i için önemsiz olmayan bir rotada seyahate çıkmanın temelde önemli olduğu, eşit sayıda kişi için ise mükemmel bir tatil güzel doğal manzaralarına sahip olan bir tatil destinasyonu olarak belirlendi.

Seyahat edenlerin yüzde beşi mükemmel bir tatilin ancak kaliteli bir otelde geçirilebileceğine inanırken, seyahat edenlerin yüzde 3’ü için ideal tatil için en önemli faktörün iyi yemek, yüzde ikisi için ise istikrarlı internet olduğu gözlemlendi.

Ankete katılanların yüzde 9’u ise mükemmel bir tatil için en önemli kriterin işi tamamen unutabilmek ve telefonlara ve e-postalara cevap vermemek olduğuna inanıyor.

spot_img

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

www.assmann-con.ruspot_img

Gözden Kaçmasın

spot_img