28 Kasım 2020
Ana Sayfa Spor Rusya antrenörü Cherchesov: Sahaya kazanmak için çıkacağız

Rusya antrenörü Cherchesov: Sahaya kazanmak için çıkacağız

Türkiye A Milli Futbol takımı ile karşılaşacak olan Rusya’nın antrenörü Stanislav Cherchesov, sahaya kazanmak için çıkacaklarını söyledi.

Rusya Milli Takımı Teknik Direktörü Stanislav Cherchesov, oyuncularının galibiyet serisine odaklanmamasını, sadece Türkiye maçına konsantre olması gerektiğini söyledi. Cherchesov sahaya kazanmak için çıkacaklarını belirtti.

2 galibiyet, 2 beraberlik

Rusya Milli Takımı Pazar günü Türkiye ile  UEFA Ulusal Ligi’nde karşılaşacak. Rusya milli takımı son dört maçta 2  beraberlik 2  galibiyet aldı.

Hepimiz zafer bekliyoruz

Türkiye maçı öncesi konuşan Cherchesov “Biz yarın sadece işimizi yapacağız amacımız galibiyet serisi değil, yarın sahaya kazanmak için çıkacağız. Oyuncularımıza tam olarak ne istediğimiz anlatıyoruz. Hepimiz yarın zafer bekliyoruz ve şuanda grubun lideriyiz. Yarın da maçı kazanıp Türkiye’den lider ayrılmak istiyoruz” dedi.

Cengiz Ünder’e dikkat çekti

Cherchesov Rusya milli takımının oyuncularının, Türk milli futbolcu Cengiz Ünder üzerine yoğunlaşması gerektiğini açıkladı.

Cherchesov, Cengiz Ünder ile ilgili “İskoçya maçında Robertson’u savunan oyuncumuzu presli bir şekilde oynattım. Ünder’e gelince, onu savunacak oyuncularımız var, Cengiz’in çok iyi bir oyuncu olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak geçen sefer Cengiz yedek olarak oyuna dahil olmuştu” açıklamasını yaptı.

EN ÇOK OKUNANLAR

Moskova’da korona kısıtlamaları restoranları zorda bıraktı

Moskova’da korona kısıtlamaları nedeniyle restoranların iki haftalık gelirlerinde yüzde 10-50 arasında azalma olduğu belirtildi.Başkent Moskova’daki restoran temsilcileri, iki...

Rusya’da ‘Pandemi Yoksulları’ 1 milyon olacak

Rusya Federasyonu Sayıştay Başkan Aleksey Kudrin, 2020 yılı sonunda Rusya’da ‘Pandemi Yoksulları’ sayısının 1 milyon olacağını ileri sürüldü.Rusya...

Rus milli iki oyuncu koronaya yakalandı

Rusya milli futbol takımının ikinci oyuncusu, Mirançuk ve Çerışev koronavirüse yakalandı. Oyuncuların durumunun iyi olduğu açıklandı.İtalya ve İspanya’da...

Dünya genelinde vaka sayısı 62 milyonu geçti

Dünya genelinde Covid-19 tespit edilen vaka sayısı 62 milyonu aştı. Virüs nedeniyle 1 milyon 449 bin 124 kişi hayatını kaybetti.