spot_img
-6.9 C
Moskova
spot_img
Ana SayfaGündemRusya'da girişimler arasındaki en kârlı meslekler açıklandı

Rusya’da girişimler arasındaki en kârlı meslekler açıklandı

Rusya’da, girişimler arasında en karlı iş ilanlarının listesi açıklandı. Listenin ilk sırasında Web arayüz geliştiricileri yer aldı. Elektro enerji firmaları  Web arayüz geliştiricilerine aylık 250 bin rubleye kadar bir maaş teklif ediyor.

Rusya haber ajansı Izvestiya’nın haberine göre; Listenin ikinci sırasında ise  takım liderleri  yer alıyor. Takım liderlerinin maaşları aylık 200 bin rubleyi bulabiliyor. Bu işi yapabilmek için adayların çok iyi şekilde kod yazmaları ve Node.js programında tecrübeli olmaları bekleniyor.

Listenin üçüncü sırasında ise DevOps adlı coğrafi bilgi ve uzaktan algılama sisteminin  mühendisleri yer alıyor. Bu meslek gurubunda ise aylık 170 bin rubleyi bulan kazanç ve evden çalışma imkanı sunuyor.

Daha önce Ağustos ayında, FinExpertiza adlı danışmanlık şirketi karantina kısıtlamaları  kaldırıldıktan sonra Rusların yeterli kadar iş bulabilme imkanı olmadığını belirtti.

En zor iş bulabilme imkanı ise  Kuzey Kafkasya bölgelerinde kaydedildi. İnguşetya’da bir iş ilanına  543 kişi, Çeçenistan’da 72 kişi ve Dağıstan’da ise 63 kişi başvurmakta.

spot_img

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

www.assmann-con.ruspot_img

Gözden Kaçmasın

spot_img
spot_img