1 Mart 2021
Ana Sayfa Yerel Moskova’da hava trafiği aksadı

Moskova’da hava trafiği aksadı

Moskova’da bulunan havalimanlarında 6 Şubat’ta hava trafiği aksadı. Havalimanlarındaki 17 sefer ertelenirken, 4 sefer de iptal edildi.

Moskova havalimanlarında 20’den fazla uçuşta aksaklık yaşandı.

“Yandex.Raspisaniye”servisi tarafından yayınlanan verilere göre, Moskova havalimanlarında 17 sefer ertelendi. 4 uçuş da iptal edildi.

Seferlerin aksadığı havalimanları

6 Şubat Pazar günü Domodedovo Havaalanı’nda altı uçuş ertelenirken, üç sefer iptal edildi.  Vnukovo Havaalanı’nda altı uçuş ertelendi, bir sefer iptal edildi. Şeremetyevo Havaalanı’nda ise beş uçuş ertelendi.

Aksaklığın nedeni açıklanmadı

Başkentin hava limanlarında, uçuşların ertelenmesi ve iptal edilmesinin nedenleri ise açıklanmadı.

EN ÇOK OKUNANLAR

Gazprom’un doğal gaz üretimi ve ihracatı ocak-şubat döneminde yükseldi

Rus enerji şirketi Gazprom, doğal gaz üretiminin yılın ilk iki ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 7,8 artarak 89,9 milyar metreküp,...

Kremlin de duyurdu: Putin ile Erdoğan online temel atacak

Kremlin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Akkuyu Nükleer Santrali'nin 3. ünitesinin temel atma törenin online formatta gerçekleştirileceğini...

Rusya Twitter’ı “Rus yasalarını kasten ihlal etmekle” suçladı

Rusya Federal Bilgi Teknolojileri ve Kitle İletişim Denetleme Kurumu (Roskomnadzor), sosyal medya sitesi Twitter’ı Rusya’nın yasalarını kasıtlı bir şekilde ihlal etmekle suçladı.

Moskova’da Türk bayraklı sürücüler trafiği bir birine kattı

Türk bayraklı çok sayıda araç Varshavskoe otoyolunda tehlikeli manevralar yapınca hem Rus basınına hem de trafik polisinin takibine takıldı.