30 Ekim 2020
Ana Sayfa Yerel Sarhoş yolcu,Türkiye tatili dönüşünde, uçağı birbirine kattı

Sarhoş yolcu,Türkiye tatili dönüşünde, uçağı birbirine kattı

Türkiye tatili dönüşünde uçağa sarhoş binen yolcu , seyahat sırasında uçağı birbirine kattı. Maganda yolcu, Kazan’da gözaltına alındı.

Türkiye tatili dönüşü sarhoş olduğu anlaşılan bir yolcu uçağı bir birine kattı. Antalya’dan Kazan’u seyahat eden uçağa binen yolculardan birinin, uçağın havalanmasından sonra sarhoş olduğu ortaya çıktı. Bir müddet sonra taşkınlık yapmaya başlayan sarhoş yolcu, diğer yolcuları rahatsız etmeye başladı.

Uçak personeli sakinleştiremedi

Olaya ilk olarak uçak personeli müdahale etti. Ancak sarhoş yolcuyu sakinleştirmek mümkün olmadı. Uçuş sırasında uygunsuz davranışlarda bulunan ve diğer yolcuları rahatsız eden hava magandası, uçak personeline de zorluk çıkardı.

Durumu polise bildirildi

Havada yolculara ve uçak mürettebatına zor anlar yaşatan kişi ile ilgili, kule pilotlar temasa geçti. Ardından durum polise bildirildi. Kazan Havalimanı’na iniş yapan uçağı, polis karşılayıp magandayı gözaltına aldı.

Alkol muayenesi yapıldı

Hava magandasına yapılan tıbbı muayenede alkollü olduğu doğrulanırken, karakola götürülerek göz altına alındığı bildirildi. TV Tsenter’ın verdiği habere göre yolcunun duruşmaya kadar gözaltında kalacağını bildirildi.

EN ÇOK OKUNANLAR

Moskova’da, QR kod sisteminin etkisi

Moskova’da, QR kod sisteminin etkisi “İşyerlerini kapatmayı önleyen bir faktör” olarak açıklandı.Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin, QR kod...

Rusya’dan iki ülkeye daha, direkt uçuşlar başlayacak

Rusya’dan iki ülkeye  daha direkt uçuşlar başladı. Rusya sınırlarını kaldırarak, Dominik Cumhuriyeti ve Fas ile direkt uçuşlara  başlayacağını açıkladı.

Merkez Bankası’nın enflasyon açıklaması

Merkez Bankası’nın enflasyon açıklaması, beklentinin yüzde 4 olduğunu ancak enflasyon düşürücü faktörlerin  baskın olacağını bildirdi.Merkez Bankası Başkanı, Rusya'daki...

Sberbank’ın ruble dolar kuru tahmini

Sberbank, bu yıl ortalama yıllık ruble döviz kuru tahminini, önceki dolar başına 70-71 rubleden, dolar başına 71-73 rubleye düşürdü.