28 Ekim 2020
Ana Sayfa Yerel Moskova'da, taksilere ve carshering’e, 300 milyonluk sübvansiyon

Moskova’da, taksilere ve carshering’e, 300 milyonluk sübvansiyon

Moskova’da kent yönetimi tarafından, taksilere ve carshering’e sübvansiyon olarak 300 milyon ruble ödeneceği açıklandı.

Moskova yönetimi Ulaştırma ve Altyapı Departmanı, Moskova yönetiminin kredi ve kira ödemelerini karşılamak için taksi ve carshering şirketlerine 300 milyon ruble sübvansiyon ödeyeceğini belirtti.

Avrupa’nın en genç taksi filosu

Departman tarafından yapılan açıklamada, sübvansiyonların Moskova’daki Avrupa’nın en genç taksi filosunun korunmasına yardımcı olduğu belirtildi. Ayrıca, Haziran ayından bu yana başkentte yönetim, carshering için tercihli izinlerin uzatılmasında yüzde 50 indirim yaptı.

Bisikletli kurye önerisi

Açıklamada aynı zamanda pazardaki carshering operatörlerinin yapısının pandemiden sonra neredeyse hiç değişmediği açıklandı. Buna ek olarak, Ulaştırma departmanı, teslimat kuryeleri için şehirde bisikletle güvenli bir şekilde nasıl hareket edeceklerine dair öneriler geliştirildiğini açıkladı.

EN ÇOK OKUNANLAR

Mişustin’e göre dünyayı bekleyen zorluklar

Rusya Başbakanı Mişustin, yakında gelecekte dünyayı bekleyen zorlukları açıkladı. Mişustin’e göre bu zorlukların başında ekonomik kalkınma yer aldı.Rusya...

Sberbank, MB’nin pandemi politikasını övdü

MB’nin pandemi politikası, Sberbank Genel Müdür Gref tarafınan övüldü. Gref, Merkez Bankası’nın (MB) pandemi krizine, hızlı ve zamanında yanıt verdiğini açıkladı.

Moskova’da kent yönetiminden, uzaktan eğitim açıklaması

Moskova’da kent yönetiminden, uzaktan eğitim açıklaması geldi. 6 ila 11 sınıflardaki öğrencilerinin uzaktan eğitime devam edeceği belirtildi.Moskova...

Rusya’da vergi krizi

Rusya’da her 5 şirketten birinin  vergi ödeyemeyeceği, bu durumun da  yakın gelecekteki vergi krizi yaşanmasına sebep olacağı belirtildi.