29 Ekim 2020
Ana Sayfa Gündem Puşkov “Biden gelirse, ilk hedefi Rusya olur”

Puşkov “Biden gelirse, ilk hedefi Rusya olur”

Rus Senatör Alekdey Puşkov “ Demokrat Partisi’nden ABD başkan adayı Joe Biden iktidara gelirse, ilk hedefi Rusya olur” açıklamasını yaptı.

Amerika’da yaklaşan Başkanlık seçimleri ile ilgili açıklama yapan Rus Senatör Puşkov, Demokratların adayı Biden’in kazanması durumunda olabilecekler hakkında yorum yaptı.

Demokratların Başkan adayı Biden

Perde arkasında Soros var

Puşkov “Joe Biden seçimi kazanırsa veya Amerika Birleşik Devletleri’nde iktidarı ele geçirirse, Birleşik Devletler ‘değerlerini ve ideallerini’ dünyanın tüm ülkelerine empoze etmeye başlayacak” diye konuştu ve ayrıca, Biden’ın koalisyonunun arkasında milyarder George Soros olduğu için Demokratların “ilk saldırı hedefi” olacak olanın Rusya olduğunu kaydetti. 

Buna ek olarak, senatör mevcut ABD Başkanı Donald Trump’ın muhaliflerini “neoliberal-Troçkist koalisyon artı Black Lives Mattet (BLM)” olarak adlandırdı ve açıklamalarında “Biden’ın “cehennem koalisyonu” her durumda Trump’ın seçimlerdeki zaferini tanımayacak ve oylama sonuçları ne olursa olsun iktidarı ele geçirmeye çalışacaktır” diye konuştu.

EN ÇOK OKUNANLAR

Moskova’da sokağa çıkma yasağı olacak mı? Sobyanin açıkladı

Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin, Moskova’da Kovid-19 ile mücadelede önlem olarak sokağa çıkma yasağı getirmenin popülizm olduğunu açıkladı.

Toplu taşımada tek kart dönemi

Moskova ve Moskova Oblastı’nda toplu taşımada tek kart uygulamasına geçileceği açıklandı. Uygulamanın 2021 yılının Ocak ayında başlayacağı belirtildi.

Putin, Dağlık Karabağ sorununda Tükiye’nin masada yer almasını istedi

Rusya Devlet Başkanı Putin, Dağlık Karabağ sorununda Tükiye'nin masada yer almasını gerektiğini açıkladı.Rusya Devlet Başkanı Putin "Azerbaycan ile...

Genç Rus ailelerin gelir durumu

Rusya’da genç ailelerin üçte ikisinin gelir durumunun, yalnızca yiyicek ve giyecek almaya yettiği iddia edildi.Federal Devlet İstatistik Servisi’nin...