spot_img
11.5 C
Moskova
spot_img
Ana SayfaGündemMoskova, "İlk 100 Gelişen Startup ​​Ekosistemi" sıralamasında 20'inci oldu

Moskova, “İlk 100 Gelişen Startup ​​Ekosistemi” sıralamasında 20’inci oldu

Moskova, “İlk 100 Gelişen Startup ​​Ekosistemi” sıralamasında 20’inci oldu. Startup Genome danışmanlık şirketindeki uzmanlar, Rus başkentinde başarılı bir şekilde yeni kurulan ve oluşturulan koşulları övdü.

Belediye Başkanlığı internet sitesinde yer alan açıklamada, Moskova’nın Taipei, Milano, Chengdu, Hamburg ve Viyana gibi şehirleri geride bıraktığı belirtildi. Genel sıralamada, Rusya’nın başkenti dört kriterden ikisinde en yüksek notu aldı, bunlar arasında fon mevcudiyeti ve yetenek geliştirme seviyesi vardı.

Uzmanlar, yatırımların kullanılabilirliğini ilk aşamalardaki finansman miktarının yanı sıra hızlı gelişme, yatırımcı sayısındaki büyüme ve deneyimlerine göre değerlendirdi. “Yetenekler ve Deneyim” göstergesi, Github’a kayıtlı programcıların sayısının teknolojik alandaki uzman sayısının değerlendirilmesini içeriyordu. Diğer şeylerin yanı sıra, sektördeki ortalama maaş düzeyi ve hissedarların son 10 yılda hisse satışları dikkate alınmıştır.

Derecelendirme, dünyanın 100’den fazla ülkesinden 270 ekosistemi içeriyor. 30 ülkedeki yaklaşık 65 şehir Startup Genome’un başlangıç ​​ekosistem hizmetlerini kullanıyor.

spot_img

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

www.assmann-con.ruspot_img

Gözden Kaçmasın

spot_img
spot_img