spot_img
8.2 C
Moskova
spot_img
Ana SayfaYerelİlkbaharda fiyatları en çok düşen yurtdışı güzergahlarını belirlendi

İlkbaharda fiyatları en çok düşen yurtdışı güzergahlarını belirlendi

Rusya’da faaliyet gösteren seyahat hizmeti OneTwo Trip, nisan ayında Ruslar için Londra, Viyana ve Maldivler’in tatil tekliflerinde en çok ucuzlayan güzergahlar arasında yer aldığını bildirdi.

Ruslar için ilkbahar ortasında uçmanın sezon başına göre daha kârlı olduğu şehirleri inceleyen uzmanlar mart ve nisan aylarındaki tek yön uçak biletlerinin en fazla Londra yönünde düştüğünü gözlemlerken, nisan ayında İngiltere’nin başkentine uçuş maliyetini mart ayına göre yüzde 74,6 düşüşle ortalama 35 bin rubleye gerilediğini buldu.

İkinci sırada Viyana yer alırken, Avusturya’nın başkentine yapılacak uçuşun bir önceki aya göre yüzde 56,7 düşüşle 40 bin rubleye ulaştığı kaydedildi.

Uçak bileti fiyatlarında en fazla düşüşün yaşandığı güzergahlarda ilk 3’te Maldivler yer alırken, başkent Male’ye bilet fiyatı yüzde 50,1 düşüşle yaklaşık 52 bin rubleye geriledi.

Ayrıca Nisan ayında Moskova’dan Budapeşte uçuşlarının yüzde 31,8 düşüşle 44 bin rubleye ulaştığı, Abu Dabi’ye bilet fiyatlarının yüzde 24,6 düşüşle 48 bin, Dubai’ye ise yüzde 20,1 düşüşle 33 bin 300 rubleye gerilediği aktarıldı.

spot_img

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

www.antyapi.com.trspot_img

Gözden Kaçmasın

spot_img
spot_img