29 Temmuz 2021
Ana Sayfa Spor St. Petersburg’daki Euro 2020 maçına Türk hakem

St. Petersburg’daki Euro 2020 maçına Türk hakem

UEFA gözlemcisi Murat Ilgaz, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda (Euro 2020) Finlandiya ile Belçika arasında yarın oynanacak B Grubu maçında görev yapacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Murat Ilgaz, Rusya’nın Saint Petersburg Gazprom Arena Stadyumu’nda TSİ 22.00’de başlayacak müsabakada hakem gözlemcisi olarak görev alacak.

Rusya’nın da bulunduğu B Grubu’nda, üstüste iki maçını kazanan Belçika 6 puanla liderliğini korurken, Rusya 3 puanla ikinci, Finlandiya da aynı puanla üçüncü sırada yer alıyor. B Grubu’nun son sırasında ise henüz puan alamayan Danimarka bulunuyor.

Rusya, Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da 21 Haziran Pazartesi saat 22:00’de gurptaki son maçını Danimarka ile oynayacak.

EN ÇOK OKUNANLAR

Rus ekonomisi yılın ilk yarısında yüzde 4,6 büyüdü

Rusya Ekonomik Kalkınma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, ülke ekonomisinin haziranda yüzde 8,5, ikinci çeyrekte ise yüzde 10,1 büyüdüğü belirtildi.

Çalışma Bakanlığı işsizlik oranlarında azalma olduğunu açıkladı

Rusya Federasyonu Çalışma Bakanlığı, ülkedeki kayıtlı işsiz sayısının 2021'in başına göre yüzde 60 oranlarında azaldığını açıkladı.Bakanlık tarafından hazırlanan...

Rusların nakit döviz talebi azaldı

Rusların mayıs ayında toplam nakit döviz talebi bir önceki aya göre yüzde 9 azalarak 3,2 milyar dolar oldu. Rusya...

T.C Ticaret Bakanı, Kazan’da Türk iş insanları ile bir araya geldi

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Rusya ve İslam ülkeleri ekonomi temsilcilerini buluşturan “12. Kazan Summit 2021” zirvesinin ana oturumunda konuşmak için...