1 Mart 2021
Ana Sayfa Yerel Sobyanin; Moskova yeni dalgaya hazır

Sobyanin; Moskova yeni dalgaya hazır

Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin, başkentin olası bir yeni koronavirüs dalgasına hazır olduğunu belirtti.

“Diğerleri gibi kritik olmayacak”

Moskova Belediye Başkanı Sobyanin

Sobyanin Rossiya 24 televizyon kanalında bu konu hakkında yaptığı açıklamada “Bir tür dalgalanma olsa bile,  öncekiler gibi kritik olmayacak. Bundan kurtulacağız ve pandemiden çıkmaya ve normal bir hayat sürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Belediye başkanı, başkentteki epidemiyolojik durumun iyileşeceğine olan güvenini dile getirerek açıklamalarında “Bunu atlatacağımızı dinamikler, iyileşen hasta sayısı ve koronavirüse karşı aşı olma fırsatı kanıtlıyor” dedi.

Dikkatinizi çekebilir Moskova ’da temel kısıtlamaların ne zaman kaldırılabileceğini Sobyanin açıkladı

EN ÇOK OKUNANLAR

Gazprom’un doğal gaz üretimi ve ihracatı ocak-şubat döneminde yükseldi

Rus enerji şirketi Gazprom, doğal gaz üretiminin yılın ilk iki ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 7,8 artarak 89,9 milyar metreküp,...

Kremlin de duyurdu: Putin ile Erdoğan online temel atacak

Kremlin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Akkuyu Nükleer Santrali'nin 3. ünitesinin temel atma törenin online formatta gerçekleştirileceğini...

Rusya Twitter’ı “Rus yasalarını kasten ihlal etmekle” suçladı

Rusya Federal Bilgi Teknolojileri ve Kitle İletişim Denetleme Kurumu (Roskomnadzor), sosyal medya sitesi Twitter’ı Rusya’nın yasalarını kasıtlı bir şekilde ihlal etmekle suçladı.

Moskova’da Türk bayraklı sürücüler trafiği bir birine kattı

Türk bayraklı çok sayıda araç Varshavskoe otoyolunda tehlikeli manevralar yapınca hem Rus basınına hem de trafik polisinin takibine takıldı.