1 Mart 2021
Ana Sayfa Gündem Moskova’da hava trafiğine sis engeli

Moskova’da hava trafiğine sis engeli

Moskova’da hava trafiği sis nedeniyle aksadı. Üç havalimanından 19 uçuş ertelenirken, 4 sefer de iptal edildi.

Moskova’da 20’den fazla uçuş, sis nedeniyle rötar yaptı veya iptal edildi.

Seferlerin aksadığı havalimanları

Pazar sabahı Moskova’daki Vnukovo, Domodedovo ve Şeremetyevo havalimanlarında on dokuz uçuş ertelendi ve dördü iptal edildi.

“Yandex.Raspisaniye”servisi tarafından yayınlanan verilere göre Pazar günü Moskova saatiyle 10.12’ye kadar Vnukovo’da dokuz uçuş ertelendi, biri iptal edildi, Domodedovo’da yedi uçuş ertelendi, ikisi iptal edildi ve Şeremetyevo havalimanında üç uçuş ertelenirken, biri iptal edildi.

Hava sisli, sıcaklık 5 derece

Daha önce “Fobos” hava merkezi baş yetkilisi Yevgeniy Tişkovetsv, Moskova’da Pazar günü  havanın sisli olacağını, sıcaklık değerinin de  5 dereceye kadar çıkmasının beklendiğini söylemişti.

EN ÇOK OKUNANLAR

Gazprom’un doğal gaz üretimi ve ihracatı ocak-şubat döneminde yükseldi

Rus enerji şirketi Gazprom, doğal gaz üretiminin yılın ilk iki ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 7,8 artarak 89,9 milyar metreküp,...

Kremlin de duyurdu: Putin ile Erdoğan online temel atacak

Kremlin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Akkuyu Nükleer Santrali'nin 3. ünitesinin temel atma törenin online formatta gerçekleştirileceğini...

Rusya Twitter’ı “Rus yasalarını kasten ihlal etmekle” suçladı

Rusya Federal Bilgi Teknolojileri ve Kitle İletişim Denetleme Kurumu (Roskomnadzor), sosyal medya sitesi Twitter’ı Rusya’nın yasalarını kasıtlı bir şekilde ihlal etmekle suçladı.

Moskova’da Türk bayraklı sürücüler trafiği bir birine kattı

Türk bayraklı çok sayıda araç Varshavskoe otoyolunda tehlikeli manevralar yapınca hem Rus basınına hem de trafik polisinin takibine takıldı.