17 Ocak 2021
Ana Sayfa Gündem Rusya’da takside, genç kıza iğrenç taciz

Rusya’da takside, genç kıza iğrenç taciz

Rusya’da, taksiye binen genç kız, taksi sürücüsünün tacizine uğradığı iddia etti. Genç kız, St. Petersburg’ta Citymobil taksi şoförünü Pulkovo Havaalanı gezisi sırasında cinsel içerikli görüntüler izleyip, uygunsuz şeyler yaptığını söyledi.

St. Petersburg’ta taksiye binen genç kız, bir müddet sonra araç sürücüsünün cinsel içerikli görüntüler izleyip, uygunsuz şeyler yaptığını belirtti.

Araç seyir halindeyken taciz etti

St. Petersburg’lu Maria Dyakova, Citymobil taksi şoförünü, Pulkovo Havaalanı gezisi sırasında, cinsel içerikli görüntüler izleyip, uygunsuz şeyler yapmakla suçladı.

“Kaba ve ahlaksız şeyler  sordu”

Kız arabadayken şoförün ona kaba ve sapıkça sorular sorduğunu söyledi. Genç kız olayı şöyle anlattı;

“Onunla gerçekten iletişim kurmak istemedim ama sonra pornografiyi anımsatan bir ses duydum. Ama ben yine öyle bir şey olmadığını düşündüm ve aldırış etmedim. Sonra bana özel hayatım ile ilgili sapıkça sorular sormaya başladı”

Dyakova, daha sonra taksi şoförünün cinsel içerikli görüntüler izleyerek uygunsuz şeyler yaptığını belirterek “Bir anda durdu. ‘İki dakika hanımefendi’ deyip uygunsuz şeyler yapmaya başladı” şeklinde konuştu.

Genç kız şikayetçi oldu, taksici kovuldu

Genç kız, Citymobil’e taksi şoförünü davranışlarından dolayı şikayet etti. Şirket İzvestia gazetesine, sürücünün uygunsuz davranış nedeniyle taksiciliğe dönme hakkı olmaksızın kovulduğunu ve uygulama üzerinden engellendiğini söyledi. Genç kız, yolculuk için bir geri ödeme aldı ve şirket ayrıca özür mahiyetinde kendisine üç ücretsiz yolculuk verdi.

EN ÇOK OKUNANLAR

Rusya’nın Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi hayatını kaybetti

Rusya'nın Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi Sergey Kuznetsov 68 yaşında hayatını kaybetti.Büyükelçlik sosyal medya hesabından duyurdu

Karadeniz’de Rus bandıralı gemi battı

Karadeniz'in Bartın açıkların Rus bandıralı kuru yük gemisi battı. Üç filikada mahsur kalan gemi mürettebatının kurtarılması için çalışmalara başlandı. 5 kişi kurtarılırken,...

Dünyanın vaka sayısı 95 milyon sınırına dayandı

Dünyanın COVIC-19 vaka sayısı 95 milyon sınırına geldi. Virüs nedeniyle 2 milyon 31 bin 282 kişi hayatını kaybetti....

Rusya Büyükelçisinden, Türk Tabipler Birliği’ne Sputnik V tepkisi

Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Aleksey Erkhov, Türk Tabipler Birliği’nin  (TBB)  web sitesinde yer alan koronavirüs aşıları ile ilgili makelede, Sputnik V’ten  söz edilmemesine...