16 Ocak 2021
Ana Sayfa Yerel Moskova Metro uygulamasına kayıt olan kişi sayısı açıklandı

Moskova Metro uygulamasına kayıt olan kişi sayısı açıklandı

Moskova Yönetimi Ulaştırma ve Alt Yapı Departmanı, Moskova Metro uygulamasının kişisel hesabına yaklaşık 270 bin kişinin kayıt olduğunu belirtti.

Moskova Belediye Başkanı Yardımcısı, Karayolu Ulaştırma Altyapısı Ulaşım ve Geliştirme Departmanı Başkanı Maksim Liksutov bu konu hakkında yaptığı açıklamada “İki aydan kısa bir süre içinde, 270 bin kişi Moskova Metro hesabına kaydoldu.

Dijitalleşme devam edecek

 Bu aktivite, doğru yönde ilerlediğimizi gösteriyor. 2021’de ulaşımın dijitalleşmesine devam edeceğiz ve yolcular için yeni ve kullanışlı hizmetler sunacağız” ifadelerine yer verdi.

Kayıt yaptırmanın avantajları

Moskova Metrosunun hesabına kaydolduktan sonra, kullanıcılar Troyka kartının bakiyelerini doldurabilecek. Troyka kartından diğerine para aktarabilecek. Bilet satın alıp otomatik ödemeyi etkinleştirebilecek.

EN ÇOK OKUNANLAR

Khimki, Kurtinaitis’ın görevine son verdi

Rusya'nın Khimki Basketbol Takımı, başantrenör Rimas Kurtinaitis ile başarısız sonuçlar nedeniyle yollarını ayırdı.Khimki Kulübü, alınan olumsuz sonuçlar nedeniyle 60...

Rusya’nın uluslar arası rezervleri pandemiye rağmen arttı

Rusya'nın uluslar arası rezervleri 2020 yılında pandemiye rağmen, 2019'a kıyasla yüzde 7,6 oranında artarak 600 milyar dolara yaklaştı.

Rusya Sayıştay Başkanı’dan ilginç dolar yorumu geldi

Rusya Sayıştay Başkanı Kudrin'den dolar konsunda ilginç yorum geldi.Sayıştay Başkanı Aleksey Kudrin "ABD doları, 30-40 yıl daha dünyanın rezerv para birimi olacak" dedi.

Popova: İngiltere benzeri mutasyon bizde Haziran’da tespit edildi

Rospotrebnadzor Başkanı Anna Popova İngiltere benzeri mutasyon, Rusya topraklarında Haziran ayında tespit edilmişti” dedi.Rusya Federasyonu topraklarında koronavirüsün yaklaşık...