28 Ekim 2020
Ana Sayfa Yerel Koronavirüs salgınının, ne kadar süreceği açıklandı

Koronavirüs salgınının, ne kadar süreceği açıklandı

Rusya Sağlık Bakanlığı tarafından, koronavirüs salgınının ne kadar süreceği açıklandı. Bakanlık sağlık uzmanı Avdeyev, pandeminin en az 1 yıl daha süreceğini belirtti.

Rusya Sağlık Bakanlığı Baş Göğüs Hastalıkları Uzmanı Sergey Avdeyev, koronavirüs salgınının en az bir yıl daha süreceğini belirtti.

Mevcut koşullar en az bir yıl daha sürecek

Avdeyev “Moskovskiy Komsomolets” gazetesine verdiği röportajda “Tahmin yapmak zor. Ama plato muhtemelen birkaç ay sonra bitecek. Pandeminin kendisi açısından ise bu olağandışı koşullarda en az bir yıl daha yaşamamız gerekecek” ifadelerine yer verdi.

Uzman aynı zamanda sonbaharda koronavirüs insidansı ile durumun öngörülebilir bir kötüleşmesinin başladığını, hastanelerin dolduğunu bildirdi.

EN ÇOK OKUNANLAR

Rusya’nın Türkiye’den ‘Suriye isteği’

Rusya’nın Türkiye’den, Suriye isteği oldu. Rusya, Türkiye'yi Suriye'deki teröristlerin ortadan kaldırılmasına yardım etmeye çağırdı.Rusya’nın Suriye’deki Tarafları Uzlaştırma Merkezi’nin...

Rusya eski başkan adayı Kovid-19’a yakalandı

Rusya eski başkan adayı gazeteci Kseniya Sobçak, Kovid-19’a yakalandı. Sobçak'ın koku alma duyusunu kaybettiği bildirildi.Moskova 24 TV kanalının...

Vergi artışının bütçeye getirisi açıklandı

Plehanov Rusya Ekonomi Üniversitesi uzmanlarına göre, vergi artışının bütçeye getirisi 2.6 tirlyon ruble olacak. Yeni vergiler 1 Ocak 2021’de yürürlüğe girecek.

Moskova Metrosu’ndaki yolcu sayısı

Moskova Metrosu'ndaki yolcu sayısı, bir haftada yüzde 18 azaldı. Yolcu sayısı günlük 5.3 milyondan az oldu.Moskova Yönetimi Ulaştırma...