23 Ekim 2020
Ana Sayfa Yerel Moskova'daki ünlü tiyatroya, maske cezası

Moskova’daki ünlü tiyatroya, maske cezası

Moskova’da, ünlü Natalia Sats Tiyatrosu’na maske ve eldiven kurulanı aymadığı için ceza verildi. Ünlü tiyatroya 300 bin ruble para cezası kesildi.

Moskova’da, kültür ve  eğlence kuruluşlarına  koronavirüs baskınları yapıldı. Natalia Sats tiyatrosu’nda koronavirü önlemlerine uyulmadığı tespit edildi. Kültür ve eğlence kurumundaki teftiş, Moskova İdari ve Teknik Teftiş  Departmanı tarafından gerçekleştirildi.  

Eldiven ve maske kuralı ihlal edildi

Departman’ın Baş Müfettişi  Alexander Korablev, baskın sırasında tiyatroda eldiven ve maske rejimini uygulamadığını söyledi. Bu ihlalden sonra, tiyatroya 300 bin ruble para cezası verildi.

Daha önce ise 10 Ekim’de Moskova’da “Megasport” adlı spor merkezi, Tsvetnoy Bulvar’daki sirk ve Ay tiyatrosunda da benzer ihlaller gerçekleşmişti.  Bu kurumlarda 300 bin rubleye varan cezalar alacak.

EN ÇOK OKUNANLAR

Putin, Erdoğan’ın Kırım açıklamalarını yorumladı

Rusya Devlet Başkanı Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kırım açıklamalarını yorumladı. Putin, Erdoğan’ın bu konudaki görüşünün kendisi için çok önemli olmadığını söyledi.

Uluslararası Andrey Stenin Fotoğraf Yarışması ödülleri, Moskova’da verildi

Uluslararası Andrey Stenin Fotoğraf Yarışması ödülleri sahiplerini buldu.Rusya’nın başkenti Moskova’da Rossiya Segodnya Uluslararası Haber Ajansı'nın organize ettiği...

Moskova Metrosu’nun hangi sıklıkla dezenfekte edildiği açıklandı

Altyapı Müdürlüğü Başkanı Dmitry Doschatov tarafından, Moskova Metrosu'nun hangi sıklıkla dezenfekte edildiği açıkladı. Doschatov, Moskova Metrosu'nun iki saat arayla dezenfekte edildiğini bildirdi.

Perm | Rusya Şehirleri | Пермь

Perm (Пермь) Rusya Federasyonu'nda nüfusu 1 milyonu aşan Batı Ural'ların en büyük şehridir. Avrupa’nın en büyük dördüncü nehri olan Kama Nehri’nin kıyısına...