21 Ekim 2020
Ana Sayfa Yerel PIK Group’tan Moskova’ya ‘Kronshtadtskiy 9’ projesi

PIK Group’tan Moskova’ya ‘Kronshtadtskiy 9’ projesi

Rusya kökenli İnşaat Şirketi PIK Group’tan Moskova’ya ‘Kronshtadtskiy 9’ isimli konut projesi geliyor. Proje kapsamında, oyun alanları ve çocuklar için anaokulu bulunuyor.

Rusya kökenli İnşaat Şirketi PIK Group resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, Moskova’nın kuzeyindeki Golovinsky bölgesinde  “ Kronshtadtskiy 9” adlı konut kompleksini inşa edeceğini duyurdu.

PIK Group’un internet sitesinden  yapılan açıklamaya göre “ Kronshtadtskiy 9 ” adındaki konut kompleksinde toplamda 8 adet bina inşa edilecek.  Binaların bazıları   21 ile  32 kat arasında olacak.  Konut kompleksinde 700’den fazla araç için yeraltı otoparkı yapılacak. 200  çocuk için 2 anaokulu,  oyun ve spor alanları, kafeler, marketler ve diğer hizmet imkanlarını bu kompleksin içerisinde  yer alacak.

Evlerin fiyatları ve genişliği

Moskova’nın kuzeyinde yer alan Golovinsky bölgesinde olacak konut kompleksindeki dairelerin fiyatları: 

Stüdyo daireler, 27.6 metrekare olacak ve fiyatı ise 7 milyon 391 bin 280 ruble olacak.

1 odalı daireler, 40.1 metrekare olacak ve fiyatı 8 milyon 986 bin 410 ruble olacak.

2 odalı daireler,  64.3 metrekare olacak ve fiyatı 12 milyon 377 bin 750 ruble olacak.

3 odalı daireler, 78.8 metrekare olacak ve fiyatı 14 milyon 972 bin ruble olacak.

PIK GROUP

PIK Group, Rusya’nın en büyük inşaat şirketlerinden biridir. 1994 yılından beri faaliyet gösteren şirket, genellikle uygun fiyatlı ve orta segmentli projelerde uzmanlaştı.

Şirketin hissedarları

  PIK Group’un Başkanı Sergey Gordeyev  toplamda yüzde 59’una sahiptir. VTB Bankası ise toplamda yüzde 23 sahiptir ve hisselerin yüzde 18’i halka açık durumdadır.

EN ÇOK OKUNANLAR

Rus sporcu, Galatasaray’a transfer oldu

Rus sporcu Tatiana Kosheleva, Galatasaray'a transfer oldu.Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, eski oyuncularından Tatiana Kosheleva'yı yeniden kadrosuna...

RUSYA’DAKİ BEYAZ YAKALI TÜRKLER 4. BÖLÜM | Cacharel ve U.S. Polo Rusya Genel Müdürü Mustafa Şahin

Rusya'daki Beyaz Yakalı Türkler 4. Bölümünde Cacharel ve U.S. Polo Rusya Genel Müdürü Mustafa Şahin ile Rusya'daki yaşantısını konuştuk.

Moskova’da yarın mevsimin ilk kar yağışı bekleniyor

Meteoroloji uzmanlarının bildirdiğine göre Moskova'da yarın, mevsimin ilk kar yağışı bekleniyor.RIAMO’nun meteorologlarının bildirdiğine göre 2020’nin sonbahar sezonundaki ilk...

Moskova Belediyesi, yemek dağıtım şirketlerini mercek altına alıyor

Moskova Belediyesi, yemek dağıtım şirketlerini mercek altına alıyor. Teslimat hizmetleri veren Yandex.Eda ve  Delivery Club’u kontrol edecek.Moskova...