27 Ekim 2020
Ana Sayfa Yerel FSK Group’tan yeni konut projesi

FSK Group’tan yeni konut projesi

FSK Group’tan  Moskova Oblastı’nda yeni konut projesi geldi. Proje kapsamında 406 bin metrekarelik alana, konut kompleksi inşa edecek.

İnşaat şirketi FSK Groub’un Moskova Oblastı’ndaki, Lyubertsy’de  406 bin metrekarelik alana  bina inşa edeceği açıklandı.

18 hektarlık arazi üzerine konut kompleksi

FSK Groub’un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada “ Moskova Oblastı’nda,  Nekrasovka sınırındaki Lyubertsy’de 18 hektarlık arazi üzerine “ First Lermontovsky ” adında bir konut kompleksi inşa edilecek.  Bu kompleks 4 bin 800 daire ve beş binadan oluşacak. Konut kompleksine toplam yatırım 22 milyar ruble olacak. Projenin 2024 yılında tamamlanması planlanıyor” ifadelerine yer verildi.

İnşaat şirketi, “ First Lermontovsky” ve diğer yeni inşaatlarda konfor sınıfının artacağını açıkladı.

FSK Group  

FSK Group,  Rusya kökenli bir inşaat şirketidir.  FSK Group, Moskova Oblastı, St. Petersburg, Leningrad Oblastı ve Kaluga Oblastı’nda  inşaat projelerini sürdürüyor. 2016 yılında, inşaat şirketi, evler için panel şirketi DSK-1’i satın alarak, Rusya’daki en büyük ev yapımı panel üreticilerinden biri haline geldi.

EN ÇOK OKUNANLAR

Çavuşoğlu Lavrov’la görüştü

Türkiye Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Rus mevkidaşı Lavrov'la başta Dağlık Karabağ olmak üzere, bölgesel sorunları görüştü.

Rusların Palandöken ilgisi

Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Palandöken, kış turizmi için Rusların ilgisini çekiyor. Palandöken'de yapılan rezervasyonlarda Ruslar birinci sırada yer aldı.

Rusya’da QR kodu ile satın almada artış

Merkez Bankası verilerine göre, Rusya’da  QR kodu ile satın almada artış yaşandı. 2020 Ekim ayında QR kodu ile satın alma, Eylül ayına...

Rusya’da yeni kısıtlamalar

Rusya’da maske yasağının kapsamı genişletildi. Kalabalık yerlerde, asansörlerde, otoparklarda maske takmak zorunlu hale getirildi.Rusya İnsan Sağlığı ve Tüketici...