29 Ekim 2020
Ana Sayfa Gündem Lavrov, Çavuşoğlu ile Karadağ konusunda görüştü

Lavrov, Çavuşoğlu ile Karadağ konusunda görüştü

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Türk mevkidaşı Mevlüt Çavuşoğlu ile Dağlık Karabağ’daki çatışmalar konusunda telefonla görüştü.

Ermenistan ile Azerbaycan arasında Dağlık Karabağ’da çıkan çatışmalar ile ilgili Türkiye ve Rusya’nın girişimleri sürüyor.

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov

Telefon diplomasisi

Çatışmaların sona erdirilmesi konusunda taraflar Rusya ve Türkiye, telefon diplomasisine devam ediyor.

Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu

Diplomatik kaynaklardan alınan bilgiye göre Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rus mevkidaşı Sergey Lavrov ile görüştü. Görüşmenin ana konusunun Ermenistan ile Azerbaycan arasında yaşanan Dağlık Karabağ çatışmaları ve Libya olduğu belirtildi.

EN ÇOK OKUNANLAR

Moskova’da , Intercharm 2020 Fuarı

)Rusya'nın başkenti Moskova'daki Crocus Expo Sergi Merkezi'nde, Intercharm 2020 Profesyonel güzellik ve kozmetik ürünleri fuarı açıldı.

Mişustin’e göre dünyayı bekleyen zorluklar

Rusya Başbakanı Mişustin, yakında gelecekte dünyayı bekleyen zorlukları açıkladı. Mişustin’e göre bu zorlukların başında ekonomik kalkınma yer aldı.Rusya...

Sberbank, MB’nin pandemi politikasını övdü

MB’nin pandemi politikası, Sberbank Genel Müdür Gref tarafınan övüldü. Gref, Merkez Bankası’nın (MB) pandemi krizine, hızlı ve zamanında yanıt verdiğini açıkladı.

Moskova’da kent yönetiminden, uzaktan eğitim açıklaması

Moskova’da kent yönetiminden, uzaktan eğitim açıklaması geldi. 6 ila 11 sınıflardaki öğrencilerinin uzaktan eğitime devam edeceği belirtildi.Moskova...