28 Ekim 2020
Ana Sayfa Spor Rusya- Türkiye maçını yayınlayacak kanal belli oldu

Rusya- Türkiye maçını yayınlayacak kanal belli oldu

Rusya- Türkiye maçını yayınlayacak kanal belli oldu. Karşılaşmayı Rusya 1’inci kanalı naklen yayınlayacak.

Rusya’nın, Türkiye A Milli Futbol Takımı ile UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup’ta 11 Ekim’de Dinamo Moskova’nın sahasında karşılaşacağı maçı yayınlayacak Rus TV kanalı belli oldu.

Yayını Rusya 1’inci kanalı yapacak

Konu ile ilgili Rusya 1’inci kanalı basın servisi, futbol severlerin maçı Rusya 1’inci kanalından izleyebileceklerini açıkladı.

Cherchesov’un yönetimindeki Rusya Milli Futbol Takımı, iki karşılaşmadan galip ayrılarak grupta 6 puanla lider konumunda bulunuyor. Şenol Güneş yönetimindeki milli takımımız ise iki karşılaşmadan çıkardığı bir puan ile sıralamada üçüncü sırada yer alıyor.

Milli takımımızın grup lideri ile deplaamanda oynayacağı karşılaşmadan, iddiasını sürdürebilmesi için puan yada puanlar çıkarması gerekiyor.

EN ÇOK OKUNANLAR

Mişustin’e göre dünyayı bekleyen zorluklar

Rusya Başbakanı Mişustin, yakında gelecekte dünyayı bekleyen zorlukları açıkladı. Mişustin’e göre bu zorlukların başında ekonomik kalkınma yer aldı.Rusya...

Sberbank, MB’nin pandemi politikasını övdü

MB’nin pandemi politikası, Sberbank Genel Müdür Gref tarafınan övüldü. Gref, Merkez Bankası’nın (MB) pandemi krizine, hızlı ve zamanında yanıt verdiğini açıkladı.

Moskova’da kent yönetiminden, uzaktan eğitim açıklaması

Moskova’da kent yönetiminden, uzaktan eğitim açıklaması geldi. 6 ila 11 sınıflardaki öğrencilerinin uzaktan eğitime devam edeceği belirtildi.Moskova...

Rusya’da vergi krizi

Rusya’da her 5 şirketten birinin  vergi ödeyemeyeceği, bu durumun da  yakın gelecekteki vergi krizi yaşanmasına sebep olacağı belirtildi.