29 Ekim 2020
Ana Sayfa Ekonomi Rusya, bir ülkeye daha sınırlarını açıyor

Rusya, bir ülkeye daha sınırlarını açıyor

Koronavirüs salgını nedeniyle kapattığı sınırlarını Güney Kore’ye açıyor. Rusya- Güney Kore uçuşları, 1 Ekim’de yeniden başlıyor.

Rus resmi havayolu şirketi Aeroflot’un basın servisinden yapılan açıklamaya göre, havayolu şirketi Güney Kore’ye 1 Ekim’den itibaren uçuşlar gerçekleştirecek.

Rusya Başbakanı Mikhail Mişustin tarafından imzalanan kararnameye göre, uçuşlar ülkenin başkenti Seul’e gerçekleştirilecek.

Yeniden uçuşların başladığı ülkeler

Rusya ilk olarak 1 Ağustos’ta Türkiye, Birleşik Krallık ve Tanzanya ile sınırlarını açmış ve bu listeyi daha sonra genişletildi. Son olarak 24 Eylül’de Bişkek’e (Kırgızistan), 26 Eylül’de Minsk’e ve 27 Eylül’de Kazakistan’da Nur Sultan’a seferlere yeniden başlandı.

EN ÇOK OKUNANLAR

Moskova’da , Intercharm 2020 Fuarı

)Rusya'nın başkenti Moskova'daki Crocus Expo Sergi Merkezi'nde, Intercharm 2020 Profesyonel güzellik ve kozmetik ürünleri fuarı açıldı.

Mişustin’e göre dünyayı bekleyen zorluklar

Rusya Başbakanı Mişustin, yakında gelecekte dünyayı bekleyen zorlukları açıkladı. Mişustin’e göre bu zorlukların başında ekonomik kalkınma yer aldı.Rusya...

Sberbank, MB’nin pandemi politikasını övdü

MB’nin pandemi politikası, Sberbank Genel Müdür Gref tarafınan övüldü. Gref, Merkez Bankası’nın (MB) pandemi krizine, hızlı ve zamanında yanıt verdiğini açıkladı.

Moskova’da kent yönetiminden, uzaktan eğitim açıklaması

Moskova’da kent yönetiminden, uzaktan eğitim açıklaması geldi. 6 ila 11 sınıflardaki öğrencilerinin uzaktan eğitime devam edeceği belirtildi.Moskova...