29 Ekim 2020
Ana Sayfa Yerel St. Petersburg İlahiyat Akademisi'nde Covid-19 alarmı

St. Petersburg İlahiyat Akademisi’nde Covid-19 alarmı

St. Petersburg İlahiyat Akademisi’nde, Covid-19 alarmı verildi. İlahiyat Akademisi’ndeki 48 kişide virüs tespit edildi.

Moskova Kilise Yardım ve Sosyal Hizmet Patrikhanesi Dairesi Perşembe günü yaptığı açıklamaya göre, akademide 48 kişinin koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Yurtlarda 200 öğrenci barınıyor

Açıklamada “ Akademinin yurdunda yaşayan 200 kişi var. Covid-19 testi 48 öğrencide pozitif çıktı. Orta şiddetli hastalanan bir kişi hastaneye kaldırıldı.” denildi.

Daire, St. Alex Kilise Hastanesi ve Tikhvin Piskoposluğu’nun akademiye 6 kutu ilaç bağışladığını da açıklamasına ekledi.

EN ÇOK OKUNANLAR

Moskova’da , Intercharm 2020 Fuarı

)Rusya'nın başkenti Moskova'daki Crocus Expo Sergi Merkezi'nde, Intercharm 2020 Profesyonel güzellik ve kozmetik ürünleri fuarı açıldı.

Mişustin’e göre dünyayı bekleyen zorluklar

Rusya Başbakanı Mişustin, yakında gelecekte dünyayı bekleyen zorlukları açıkladı. Mişustin’e göre bu zorlukların başında ekonomik kalkınma yer aldı.Rusya...

Sberbank, MB’nin pandemi politikasını övdü

MB’nin pandemi politikası, Sberbank Genel Müdür Gref tarafınan övüldü. Gref, Merkez Bankası’nın (MB) pandemi krizine, hızlı ve zamanında yanıt verdiğini açıkladı.

Moskova’da kent yönetiminden, uzaktan eğitim açıklaması

Moskova’da kent yönetiminden, uzaktan eğitim açıklaması geldi. 6 ila 11 sınıflardaki öğrencilerinin uzaktan eğitime devam edeceği belirtildi.Moskova...