23 Ekim 2020
Ana Sayfa Ekonomi Alfa-Bank “Yandex ile işbirliğimiz artacak”

Alfa-Bank “Yandex ile işbirliğimiz artacak”

Alfa-Bank İcra Kurulu Başkanı Vladimir Verkhoshinsky,  Yandex ile mevcut işbirliklerini daha ileri boyuta taşımak istediklerini söyledi.

Alfa- Bank’ın Yandex ile mevcut porojeler dışında yeni çalışmalarda da işbirliği yapmak istediklerini açıkladı.

Açıklama, zirvedeki isimden geldi

İcra Kurulu Başkanı Verkhoshinsky,  RBC ile yaptığı röportajda “Yandex ile zaten çok fazla işbirliği yapıyoruz. Özellikle Yandex Plus, Yandex Emlak gibi projelerde beraber çalışıyoruz.” dedi.

Proje: Ses asistanı

Başkana göre Alfa-Bank, bankanın yatırım kısmını kullanan bireyler için bir ses asistanı geliştirmek konusunda Yandex ile ortaklık yapmak istiyor. Hali hazırda Yandex’in böyle bir geliştirmeye sahip olduğu belirtti.  

1.5 yılda 50 proje

Son 1.5 yılda Alfa- Bank’ın,  50’den fazla büyük teknoloji ortaklığı kurulması konusunda anlaşmalar yaptığı açıklandı.

EN ÇOK OKUNANLAR

Putin, Erdoğan’ın Kırım açıklamalarını yorumladı

Rusya Devlet Başkanı Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kırım açıklamalarını yorumladı. Putin, Erdoğan’ın bu konudaki görüşünün kendisi için çok önemli olmadığını söyledi.

Uluslararası Andrey Stenin Fotoğraf Yarışması ödülleri, Moskova’da verildi

Uluslararası Andrey Stenin Fotoğraf Yarışması ödülleri sahiplerini buldu.Rusya’nın başkenti Moskova’da Rossiya Segodnya Uluslararası Haber Ajansı'nın organize ettiği...

Moskova Metrosu’nun hangi sıklıkla dezenfekte edildiği açıklandı

Altyapı Müdürlüğü Başkanı Dmitry Doschatov tarafından, Moskova Metrosu'nun hangi sıklıkla dezenfekte edildiği açıkladı. Doschatov, Moskova Metrosu'nun iki saat arayla dezenfekte edildiğini bildirdi.

Perm | Rusya Şehirleri | Пермь

Perm (Пермь) Rusya Federasyonu'nda nüfusu 1 milyonu aşan Batı Ural'ların en büyük şehridir. Avrupa’nın en büyük dördüncü nehri olan Kama Nehri’nin kıyısına...