spot_img
-9.3 C
Moskova
spot_img
Ana SayfaGündemUzaktan çalışarak, en çok maaş alan dört meslek

Uzaktan çalışarak, en çok maaş alan dört meslek

Ofis ortamı yerine, uzaktan çalışarak Rusya’da en çok maaş alan  4 meslek kolu açıklandı.  Pazarlama ajansında satış müdürü olarak uzaktan çalışan birinin ayda 250 bin ruble maaş alabileceği ifade edildi.

Rusya’da  işyerine gitmeden uzaktan çalışıp, en çok maaş alan 4 meslek gurubu açıklandı.

 “Rabota.ru” portalının araştırmasına göre, uzaktan çalışma formatında da en iyi maaşı ayda 250 bin lira ile satış müdürü alıyor.

Gerekli Özellikler nelerdir?

Portalda yer alan açıklamada, pazarlama ajansında satış departmanı müdürünün 250 bin maaş alabileceği belirtildi. Başvuru sahibi için temel özellikler, yeni bir iş yönü oluşturma yeteneği ve bir CRM sisteminde iyi çalışabilme becerisi olarak ifade edildi.

İkinci sırada bilgisayar programcısı yer aldı

Uzaktan çalışarak en çok para kazanan meslekler arasında bilgisayar programcısı ikinci sırada yer aldı. Microsoft .NET Framework kullanarak program yazabilen bir NET geliştiricisinin 150 bin ruble gelirle çalışma imkanı bulabiliyor.

Üçüncü sırada ise insan kaynakları yöneticisi yer aldı. Uzaktan çalışan deneyimli bir işe alım yöneticisi, Rusya’da 120 bin ruble’ye kadar maaş alabilir.

Dördüncü sırada ise pazarlama elemanı yer aldı.Uzman bir pazarlama elemanının iki yıllık tecrübesi varsa, stratejileri nasıl geliştireceğini ve uygulayacağını biliyorsa, ayda 100 bin ruble maaş alma imkanı bulunuyor.

spot_img

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

www.assmann-con.ruspot_img

Gözden Kaçmasın

spot_img
spot_img