25 Eylül 2020
Ana Sayfa Spor Semak, iyi niyeti yüzünden dolandırıldı

Semak, iyi niyeti yüzünden dolandırıldı

Zenit St. Petersburg takımının teknik direktörü Sergey Semak, iyi niyeti yüzünden dolandırıldı.

Rusya Premier Ligi’nin son şampiyonu St. Petersburg Zenit’in teknik direktörü Sergey Semak, iyi niyeti nedeni ile dolandırıcılara para kaptırdı.

Teknik adamın karısı Anna Semak, kocasının nasıl dolandırıldığını sosyal medya hesabından paylaştı.

“Neden yardım çağrılarını görmezden geliyorum.” Diyen Anna Semak, kocasının dolandırıcıların ağına nasıl düştüğünü şöyle anlattı:

“Kısa bir süre önce, kocam eski takım arkadaşından Whatsapp uygulamasından bir mesaj aldı. Profil resmine o arkadaşının fotoğrafını koymuştu. Gelen metin “Babam kanserden ölüyor, tüm parayı çoktan harcadım, senin hassas kalbini bilerek – seni son umut olarak görüyorum.” Şeklindeydi. Sergey, büyük bir miktar para transfer etti. Sonrasında  abone onu engelledi.

Hayır kurumları garantör

Şu anda sıkıntısı olan, başı dertte olanları kanatları altına alan pek çok hayır kurumu ve vakıf var.

Başvuruların doğruluğunu kontrol ediyorlar. Her şeyin şeffaf ve dürüst olduğu yerlerde yardım etmek isterim.” Paylaşımında bulundu.

EN ÇOK OKUNANLAR

Putin’den ABD’ye, siber güvenlik mesajı: Birlikte çalışalım

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD'ye siber güvenlik mesajı verdi. Putin, ABD'ye siber güvenlik konusunda birlikte çalışmayı önerdi.

Moskova’da 49 market, maske cezasından kapatıldı

Rusya’nın başkenti Moskova’da 49 market maske cezasından kapatıldı.RIA Novosti’nin haberine göre,  Moskova’da maske  kuralına uymayan 6 market önceki...

Ruble, dolar ve euro karşısında değer kazandı

Rusya resmi para pirimi ruble, dolar ve euro karşısında bugün değer kazandı. Euro  89.69 ruble’ye gerilerken, dolar değer kaybederek 76.85 ruble oldu.

Peskov “Lukaşenko’yu tanımamak uluslararası hukuka aykırıdır”

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov "Belarus Cumurbaşkanı Lukaşenko'nun meşruiyetinin tanınmamak,uluslararası hukuka aykırıdır" açıklamasını yaptı.Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov,...