spot_img
26.1 C
Moskova
spot_img
Ana SayfaGündemEylül’de en ucuz tatil nerede?

Eylül’de en ucuz tatil nerede?

Rusya Tur Operatörleri Birliği, ülke genelinde Eylül’de en ucuz tatilin nerde yapılabileceği şeklinde çalışma yapıp kendi web sitesinde yayınladı. En ucuz tatilin Baltiysk’te 18.4 bin ruble olduğu açıklandı.

Rusya Tur Operatörleri Birliği ( ATOR ),  5 ila 11 Eylül tarihleri arasında iki kişi için yedi gecelik Rus tatil beldelerinin minimum fiyat listelerini kendi web sitesinde yayınladı.

İşte seçenekler;

ATOR’a göre, Karadeniz kıyısında bir tatil en az 20.5 bin ruble olarak belirtildi. En  ucuz seçenekler ise Koktebel ve Anapa olarak seçildi. Krasnaya Polyana bölgelerinde tatilin en ucuz seçeneklerden bin ruble daha pahalı olduğu açıklandı. Lazarevskoye’ye  23.5 bin rubleden, Gelendzhik’e 25.5 bin rubleden başlayan tur fiyatları bulunuyor.

En ucuz tatil

 Rusya’daki diğer bölgelerin arasında en düşük fiyatlı tur Kaliningrad Oblastı ve çevresinde. Baltiysk’te 18.4 bin rubleye tatiliniz yapabilirsiniz, bir hafta önce bu yerin en düşük fiyatı 21 bin ruble idi, iki hafta önce ise 27 bin fiyatındaydı.

Altay’a talep çok

 ATOR, Altay gezileri için yüksek talep olduğunu ve bu nedenle  tur paketlerinin en az 52 bin rubleye mal olacağını bildirdi. Baykal’a Buryatya üzerinden yapılacak bir gezi için aynı miktarın ödenmesi gerekeceğini, Irkustks’tan Baykal gölüne yapılacak bir ziyaretin ekstra 20 bin rubleye daha mal olacağı belirtildi.

Türkiye’de listede yer aldı

Türkiye’ye her şey dahil sistemle çalışan bir otel için en düşük iki kişilik fiyatın 28.5 bin ruble olduğu belirlendi.

spot_img

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

www.assmann-con.ruspot_img

Gözden Kaçmasın

spot_img
spot_img