spot_img
-6.9 C
Moskova
spot_img
Ana SayfaGündemMedvedev'den öğretmenlere teşekkürlü mesaj

Medvedev’den öğretmenlere teşekkürlü mesaj

Rusya’da yeni eğitim öğretim yılı başlaması nedeniyle Birleşik Rusya Partisi Başkanı ve Rusya Federasyonu Güvenlik Konseyi Başkan Yardımcısı Dmitry Medvedev’den öğretmenlere teşekkürlü mesaj geldi..

Mesajı sosyal medya hesabından paylaştı

Birleşik Rusya Partisi Başkanı ve Rusya Federasyonu Güvenlik Konseyi Başkan Yardımcısı Dmitry Medvedev, yeni eğitim ve öğretim yılında öğrencileri tebrik ederek, öğrencilerin başarıya ulaşmasına yardımcı olan öğretmenlere teşekkür etti. Medvedev’in tebrik videosu Facebook üzerinden yayınlandı.

Saygı ve adalet vurgusu

Medvedev mesajında ” En içten dileklerimle başta öğretmenleri  kutluyorum. Sizler sadece öğrencilere  bilgi öğretmek için değil, aynı zamanda hayata güçlü olarak bağlanmayı, öğrencilere hayatlarındaki ilk başarıyı elde etme imkanına yardımcı olduğunuz için kutluyorum. Sizler, bizlere  her zaman karşılıklı ilgi, saygı ve adaletin ne kadar önemli olduğunu gösterirsiniz.” sözlerine yer verdi.

Güvenlik Konseyi Başkan Yardımcısı, tüm öğrencilere ve öğretmenlere, iyi dersler, pekiyi notlar ve iyi bir öğretim yılı geçirmelerini diledi.

Medvedev sözlerini “ Akademik yıl her biriniz için başarılı olsun.” şeklinde tamamladı.

spot_img

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

www.assmann-con.ruspot_img

Gözden Kaçmasın

spot_img
spot_img