spot_img
29 C
Moskova
spot_img
Ana SayfaGündemRusya’dan 10 Ağustos'ta Antalya, Bodrum ve Dalaman uçuşlar başlıyor

Rusya’dan 10 Ağustos’ta Antalya, Bodrum ve Dalaman uçuşlar başlıyor

Rusya Federal Havacılık Ajansı’ndan (Rosaviatsiya) yapılan açıklamada, Rusya’dan Antalya, Bodrum ve Dalaman uçuşları ile ilgili açıklama yapıldı.

Rus ve Türk havayolu şirketlerinin Rusya’dan Türk tatil beldelerine 10 Ağustos’tan itibaren uçuşların yeniden başlayacağının belirtildiği açıklamada, “10 Ağustos’ta Rus ve Türk hava yolu taşıyıcıları uçuşlarına devam edecek ve Rusları Türkiye’nin tatil beldesi Dalaman, Bodrum ve Antalya’ya götürecek” ifadelerine yer verildi.

Moskova Sheremetyovo Havalimanı
Moskova Sheremetyovo Havalimanı

Rusya’dan Türkiye’ye uçacak hava yolu şirketleri

Açıklamaya göre, Aeroflot, S7, Ural Airlines, Royal Flight, Pobeda, Ikar, Red Wings, Severnıy Veter, Azur Air, Rossiya ve Ifly Moskova’dan Antalya’ya düzenli ve charter seferleri başlatmayı planlıyor.

St. Petersburg’dan ise Rossiya, Severnıy Veter, Red Wings, Ifly ve Ural Airlines havayolu şirketleri uçacak.

“Rossiya” haricindeki aynı taşıyıcılar, Rostov-on-Don’dan Türkiye’ye turist getirecek.

Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları ve Corendon Havayolları da Rusya’nın üç noktasından Türk tatil beldelerine seferlerini yeniden başlatıyor.

Rusya Federal Havacılık Ajansı’nın açıklamalarında aynı zamanda, Rusya’dan Antalya, Bodrum ve Dalaman uçuşları konusunda uçuş saat ve tarihleri ile ilgili şöyle açıklama yapıldı: “Havayolu şirketlerinin duyurulan programı, uçuşların saati, tarihi ve operasyonel faaliyetlerle ilgili diğer hususları havayollarına danışmanızı öneririz.”

İlginizi çekebilir Rusya’nın başkenti Moskova neresidir? Moskova’da gezilecek yerler?

spot_img

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

www.assmann-con.ruspot_img

Gözden Kaçmasın

spot_img
spot_img