spot_img
-6.9 C
Moskova
spot_img
Ana SayfaGündemRuslar, Türkiye tatillerinde yaşadıklarını sorunları anlattılar

Ruslar, Türkiye tatillerinde yaşadıklarını sorunları anlattılar

Türkiye’de tatil yapan Ruslar, ülkede karşılaştıkları sıkıntılardan bahsetti.

Gazers.ru’ya konuşan Marmaris’e tatile gelen Svetlana Mnischenko, kuyruktan şikayetçi olduğunu belirterek açıklamalarında “yemekleri otelin personeli dolduruyor ve otel doluysa, önemli kuyruklar oluşuyor” diye konuştu.

Antalya’da tatil yapan Elena Salyutseva da benzer bir sorun olduğunu bildirdi ve “Yemekleri garsonlar koyuyor ve bu da bir kalabalığa neden oluyor. Turist sayısı göz önüne alındığında, kuyruklardaki mesafeyi koruma sorunu söz konusu olamaz” dedi.

Turist ayrıca personelin otelde turistlerin hangi yemekleri istediklerini ve ne kadar istediklerini her zaman anlamadıklarını sözlerine ekledi.

Mnischenko, animasyon ve eğlence eksikliğinin olduğunu kaydetti ve açıklamasında “Sadece dart çalıyoruz ve canlı müzik dinliyoruz. Hiçbir gösteri programı söz konusu değil” ifadelerine yer verdi.

Tüm otellerde, konukların düzenli olarak ateşi ölçülüyor, ancak sadece personel maske ve eldiven giyiyor.

Margarita adlı turist açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Normal temizliğin yanına alanların ve masaların dezenfekte edilmesi ekleniyor. Odadaki tüm ürünler mühürlü özel torbalarda paketlenmiştir. Sadece misafirlerin kendileri tarafından açılabilirler.”

SPA merkezlerindeki durum önemli ölçüde değişti. Spaya giriş sadece randevu alarak  yapılıyor ve ziyaretçi yarın saatten fazla spada kalamıyor. Fitness salonunda ise üçten fazla ziyaretçi alınmıyor.

spot_img

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

www.assmann-con.ruspot_img

Gözden Kaçmasın

spot_img
spot_img